Ewička wááám mootsss děkuje

28. ledna 2010 v 19:18 | Petulka |  Ewa NovinQy

RO(C)K 2009!

Chci Vám ze srdce poděkovat za podporu, kterou jste mi celý ten rok dávali. TEDA! Ještě než začnu se svým vyznáním lásky:) toužím Vám, říct, že si Vás opravdu moc vážím. Za to že jste, že jste byli a že říkáte, že budete:D. Možná se tomu tak stane:)...ale vlastně to už je to vyznání, tak pěkně po přádku...
Pokud jste se ocitli na mém koncertě, at´ už z donucení nebo z vlastního přesvědčení, at´ už jste byli na koncertu z turné Bud´ Virtuální, festivalovém vystoupení nebo obyčejném koncertu, doufám, že jste si ho pořádně užili.

Děkuji za podporu v různých anketách Slavíkem počínaje, kde jsme si udrželi krásné 3 místo:).

Děkuji za spoustu mailů, dopisů či vzkazů třeba na Facebooku:). Tím se i omlouvám, že na všechny neodepisuji ale vězte, že to vnímám, dělá mi to obrovskou radost a možná si to i sama neuvědomuju, ale i dává psychickou podporu. Soudím a čím dál víc se ujištuji v tom, že bez Vás by to nešlo a asi bych to všechno ani neustála.

Děkuji i za důvěru, kterou ve mne máte. Koupíte si například desku Virtuální anižbyste věděli jaká bude. Dáte tech 300 kč nějakému cizímu pánovi a vlastně netušíte, do čeho jste investovali. Farna jen říká, že je to zajímavá, jiná a dobrá deska ale to je pouze její názor:). Vy, věříte, pořídíte si jí a já jen doufám, že jste nebyli zklamaní.
Mám z toho upřímnou radost a taky například i z toho, že Vaše důvěra patří mne a ne bulváru:)

Děkuji z celého srdce rovněž teamu Lewron music center, vlastně za to samé co Vám:). Důvěru, podporu.. Navíc za neskutečné nasazení se kterým vykonávají svojí práci, za pochopení a respektování mých jiných poviností, ku příkladu školu. Bez nich bych tu nebyla, neměli byste co dávat na youtube.com a co poslouchat:).

Rok 2009 byl pro mne velice úspěšný. Prožila jsem ho ve zdraví a štastná.Hodně jsem se naučila, posunulo mě to zase o kud dál... ASi za největší úspěch bych ted považovala (nepočítaje zvládnutí tanečních a školu:D) úspěch v Polsku. Výhra 3 největších festivalů, 2 místo za Polsko na MTV MUSIC AWARDS a nominace na další... Neskutečné...

Stalo se mi ale i pár nepříjemných věcí, smrt milované babičky, která mne naučila modlitbu Otče Náš a přivedla na cestu k Bohu...ale o tom bych se moc nechtěla bavit, ještě to bolí....
Mrzel mě například odchod mé kapely, to jsem taky oplakala, ale rozhodně se o tom nebojím mluvit, ba naopak:) Pokud jste viděli a slyšeli jejich singl, tak vidítě, že asi udělali správně.:) Chtěli se vydat na trnitou cestu a já vím, že na to mají. Jsou super a já jm budu vždycky moc držet palce! Třeba se jednou potkáme na Grammy....:)

Budu doufát, že přístí rok 2010 bude minimálně stejně úspěšný a krásný pro nás všechny... Snad ho také nepovažujete za promarněný:).
to vše vám přeje
Vaše Ewa:-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máte rádi Ewičku?

Jo moootssss 44.2% (23)
Ano 9.6% (5)
Lowujůůů Ewičku 17.3% (9)
Ne 13.5% (7)
občas si jí poslechnůůů 15.4% (8)

Komentáře

1 Petula Petula | 28. ledna 2010 v 21:37 | Reagovat

upééé SQelááááá nejlepšííííí

2 MiluŠ MiluŠ | 10. února 2010 v 23:00 | Reagovat

Je prostě Nejlepšíí 4ewer :-**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama