Březen 2010

Pecfect XD

31. března 2010 v 19:57 | PetulQa |  PetulQy kecy
www.petule951.blog.cz
AhojQy tk jk se wám líbí moje new menu?? tamto se mi nelíbilo :( mno jinaQ se mam bezva XD ae to už víte s nadpisu :D mno jinaQ konečně že už jsou ty Prázky XD ja si je budu neskutečně užívat teda snad XD nesQa ve škole byly nemálo výtlemy XD mno v patek tu nebudu asi :D páč jedů ke kámošce a tam ..mno prostě pohlodááme :D (pokecáme) jk o klukach a tk různě :D mno.. to znate :)) dnesQa budu čučet na comeback a pk nak mno nwm :) a těšíím se na večer aby byly na icq supeer lidišQy XD MarQetka MilušQa KlarQa :)) mno jinaQ tu jsem ju?? tk zatíím :)a jk toto??

31. března 2010 v 18:01 | PetulQa
mě moootssss :D

jk se wam to líbí??

31. března 2010 v 17:51 | PetulQa

EwulQa s Janem Bendígem :) pěkne

31. března 2010 v 15:09 | PetulQa |  Ewa NovinQy
Ewča s Honzííkem
Ewča s Honzíkem nahrávaly v Polsku asi ve Waršavě  českou verzi pro Camp Rock2Ewa Farna - Karuzela mp3 download

30. března 2010 v 18:30 | PetulQa |  mp3 downoload
Ewa - Karuzela (Hity Dekady 27.03.2010) download

Já osobně už jíí v mob. mam :D jko vsecky ostanííí :D

Jan Bendig nahráva, s novou kočkou po boku!

30. března 2010 v 18:28 | PetulQa |  Ewa NovinQy


Z bývalých finalistov prvej Česko Slovenskej SuperStar sa len niekoľko z nich rozhodlo pustiť do nahrávania svojho prvého albumu. Nahrávať začína aj malý Janko Bendig, no nie svoj debut, ale soundtrack k novému filmu od Walta Disneyho.
Spoločnosť Walt Disney sa rozhodla staviť na mladého speváka s veľkým hlasom a oslovila ho s ponukou, či by v susednom Poľsku nechcel naspievať pilotnú pieseň k pripraveovanému filmu Caprok. Bendig neváhal a ponuku prijal.

Soundtrack však nenaspieva sám, po jeho boku mu bude spevácky sekundovať ďalšia česká mladica s ohromným talentom a hlasom - Ewa Farna. Táto mladá dievčina s poľskými koreňmi, podobne ako mlaý Háňa, disponuje na svoj vek neskutočným hlasom.

A čo na ponuku filmovej spoločnosti a spoluprácu s Ewou hovorí samotný Janko? "Je to pre mňa obrovská pocta naspievať soundtrack, nemôžem sa dočkať. A tiež sa veľmi teším na Ewu," prezradil nám Honzík, ktorého veľkou túžbou už dlhší čas bolo spievať práve s Ewou Farnou.
Bendig tiež prezradil, že do Poľska odlieta už v pondelok, 29. marca a v hlavnom meste, Varšave, sa zdrží tri dni. Pilotnú skladbu naspievajú v Čestine.

Usmievavý spevák tiež čo to prezradil o svojom kamarátstve s Farnou: "S Ewou sme veľkí kamaráti a rovnako, ako Ewa pred časom, budem aj ja asi rok nosiť strojček na zuby. Ale nie, aby som sa jej podobal, jednoducho ho potrebujem," dodal s výbuchom smiechu Haňa.


zdroj: alisek69.blog.cz


Prosííím moooocinQy

28. března 2010 v 15:30 | PetulQa

Plosíím o hllaaaseQ zde:http://nejpes.blesk.cz/pejsci-33393.html : mooockrááát dííííQ moooc mi to pomůže :)můžete hlasovat každýých 30 min :) opravdu vaam moooc kujůůů a klidne vam to oplatíím a to 100% :)  budu vaam moooc zavazana :) strasne moooc plosíím o hlaseQ a moooc vam kujůů je to fakt důležiteee :) klidně vaam budu davat hlasky znova a znova když píísnete :) dííííííQ  MwsmmmR


zatíím pa waše PetulQa a ještš jednoou vaam moc dekujůůů


Bleskajda

27. března 2010 v 19:22 | PetulQa
AhojQy jk se mas??
bude neska Ewa v TV?
a jesi jo v cem je nominovana?
kolik je Ewče?
kdy ma narozky??

tk pa:)

Bleskajda platíí dokad nenapisu konec :D

Do TýTý přichází pár nováčků, patří k nim Chodúr či cyklus Vyprávěj

27. března 2010 v 12:27 | PetulQa |  Ewa NovinQy
Ewa Farna
Na druhé straně se ukazuje setrvačnost divácké věrnosti, mezi publicisty se do finále probili

zástupci pořadu Na vlastní oči, který se již nevysílá. Naopak kategorii zpěvaček zasáhla generační výměna, chybí tu Helena Vondráčková, šanci dostala nejmladší z nominované pětice Ewa Farna.

Z článQu
Více   tady

                  Kopči vždy jen se zdrojem :D

je mi blbe :(

27. března 2010 v 11:52 | PetulQa
Ahojky tk jak  ste se vyspaly?? ja docela bezva ae je mi blbe:( a dam sem par soutěží :D  jo a uz me neba jk tu je treba jen 1-3 komenty tk by to tu chtelo nak ozivit ae nwm jk tk dystak piste co se vam tu nelíbí nebo co byste tu chtely nebo jk ho mam ozivit ten blog :D jinaQ  si to tu hlídejte at pk muzete neco vyhrat v soutezich :D XD :D  mno a jk mi je blbe tk  lezim v Bed :D a piju caje :D ae tk porad lepsi nez bejt doma :D pac doma bych se unudila k smrti :D mno a uz aby byly prazky ze ?? kdo semnou souhlasí :D mno jinak teda zatíím :D a pls zalozila jsem new blog  jmenuje se Moe Ficton Story mno tk jesi nekdo dela dessy na tohle tema tk se pls ozevete dííQ ja totiz dessy neumím  :(mno ae az bude OK tk jśem dam odkaz :Dno tk teda pa zatím jinaQ tu jsem porad :))

Jake účesy letí?? to vídíte na Ewče X)

26. března 2010 v 18:12 | PetulQa |  Ewa NovinQy
Tupá ofina Ewa Farna, Lucie Vondráčková Jine, nedají dopustit Na tupě střiženou ofinu. Ovšem Pozor - ne každé tváři lichotí. Kulatý nepopisují ještě vic tzv. srazí naopak přílišnému oválu opticky pomůže.
Jak na tyto předpisy: Foukejte vlasy PŘES kulatý Kartáč. Ofina přeskočeno: tajný rovnoměrná docílíte většího objemu. Zbytek kadeří lze vyhladit žehličkou, Nebo vykartáčovat pro kontrast smotat do hladkého uzlu.

AhojQy chat semnou:D

26. března 2010 v 17:30 | PetulQa
ewa u kamosky ve skole
AhojQy tk kdo si ce pokecat treba SBčka tk můžete ZDE tohle bude tkovy maly Chatíík semnou :D jinaQ jk se mate jk si uzivate teploucko venku? sice to zatím není ono ae aspon neco :D mno atd....XD tedka o Vííkendu tu budu hodne casu asi :D jesi nepudu ven :D mno jinaQ neska sem byla asi 2 hodky venku  :D ja totiz moc ven nechodíím me to venku neba XD mmno tk neska sem sla ven s mojíí best kamoskou..MarQetkou XD ona totiz nebydlí tam kde ja :( ae chodíme spolu do skoly :D mno a cpo vy co jste treba kutily?? XD

Ewa on Facebook

25. března 2010 v 20:44 | PetulQa |  Ewa NovinQy

dzisiaj popatrzyla na spis terminow poswieconych muzyce i stwierdzila, ze mnie nie bedzie 3 tygodnie w domu- pierwszy raz cos takiego- masakra! Duzo sie odbywa w Polsce! Dnesk as ekoukla na termíny a zjistila, ze nebude 3 týdny doma- masakr! AIRPLANE: PRAGUE-WARSAW 6X!!!!         

Mikrofony časopisu Popcorn (PL)

24. března 2010 v 20:41 | PetulQa |  Ewa NovinQy


Popcorn, časopis pro mládež zveřejnil výsledky
Hlasování o ceny Mikrofony Popcornu
Ewa vyhrála ve 2 kategoriích:

Nejlepší polský interpretovat:
1.Ewa Farna
2.Bracia
3.Afromental
Nejlepší polský píseň:
1 ". Cicho" - Ewa Farna
2 ". Radiosong" - Afromental
3. "Konstelacje" - PIN
Gratulujééém