Srpen 2010

Ewa Farna szczęśliwie zakochana

31. srpna 2010 v 20:24 | PetulQa(adminQa) |  Aktualnosci
Blisko pół roku temu donosiliśmy, że Ewa Farna nie jest już singielką. W kuluarach mówiono, że wybrankiem jej serca jest były gitarzysta z jej bandu. Dziś możemy potwierdzić, że
serce piosenkarki skradł Marcus Tran. 25-latek jest wybitnie uzdolniony - potrafi grać nie tylko na gitarze, ale także pianinie i keyboardzie. Dodatkowo nieźle śpiewa! Ponoć Marcus dla Ewy zostawił dziewczynę, z którą mieszkał dwa lata. Po zdjęciach, które pojawiły się jakiś czas temu na czeskim portalu iHOT wnosimy, że nie żałuje swojej decyzji! No to wszystkiego dobrego!

Ewa Farna szczęśliwie zakochana


t-music chart: hosté Ewa Farna a Jan Bendig a soutěž o cestu za Katy Perry

31. srpna 2010 v 20:21 | PetulQa(adminQa) |  Ewa NovinQy
Ewa a Honza natočili společný duet a v aktuální t-music chart jej představí. Oběma navíc začíná další školní rok, takže se jich budeme ptát nejenom na to, jak prožili prázdniny, ale také na to, co je ve škole čeká a jestli vůbec každodenní studijní povinnosti zvládnou.
Ewa Farna a Jan Bendig v klipu Stejný cíl mám dál
Ewa Farna a Jan Bendig v klipu Stejný cíl mám dál
Budeme pro vás mít i jedno velké překvapení. S t-music chart můžete vyrazit na koncert Katy Perry a dokonce si můžete zahráti v jejím chystaném videoklipu. A pokud byste raději na koncert Davida Guetty, budeme pro vás mít vstupenky na jeho pražský koncert.
I tentokrát představíme 4 nové klipy, které budete moci hlasováním na www.t-music.cz dostat do naší Top 20. První novinka je spolupráce africké zpěvačky Velile & dánských Safri Duo. Jmenuje se Helele. Tereza Kerndlová má nový videoklip Schody z nebe a v t-music chart bude na místě novinky číslo 2. Katy Perry a její Teenage Dream - to je třetí novinka. A poslední novinka je od německých Tokio Hotel. Jmenuje se Darkside Of The Sun.
Ještě stále máte dostatek času natočit video do naší letní taneční soutěže. Marcela vám prozradí, jak se zapojit a hlavně, o jaké fantastické ceny hrajeme.

Ewa Farna drtí angličtinu, chce prorazit v zahraničí

31. srpna 2010 v 20:20 | PetulQa(adminQa) |  Ewa NovinQy
Ewa Farna si letos o prázdninách moc neodpočinula. Místo dovolené odjela do Anglie, kde se zdokonalovala v jazyce a taky tanci. Byla to prý pěkná zabíračka, ale Ewě se bude angličtina hodit.Ewa Farna prozradila, že se v zahraničí pro ni něco rýsuje a angličtina k tomu bude nutná. Co konkrétně česko-polskou populární zpěvačku čeká, nechtěla říct.
EWA Farna Blend
Bude mít ale dost času na přípravu. Letos si chce totiž dát pauzu od nahrávání desek. Žádná nevyjde. Ale fanoušci se už teď mohou těšit na její osmnácté narozeniny, kdy to prý bude veliké. Dle slov Ewy Farne se dočkají něčeho úžasného. To bude ale až za rok, přesně 12. srpna.Letos byla Ewa Farna jednou z hlavních hvězd Sázavafestu. Tou hlavní byl ale Ivan Král, který vystoupil jen tam a do budoucna by se mu nejvíc líbilo hrát jen v malých českých městech pro pár lidí.


Ewa PL

31. srpna 2010 v 12:03 | PetulQa(adminQa) |  Ewa Farna PL
www.petule951.blog.cz

Aktualnosci/Galeria/Wideo/Koncert


Czechowice-Dziedzice - 29-08-2010

31. srpna 2010 v 11:32 | PetulQa(adminQa) |  Galeria

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(A69)

PL Bravo->Cala prawda o jej chlopaku!

31. srpna 2010 v 11:31 | PetulQa(adminQa) |  Aktualnosci
(A69)

Ewa Farna Czechowice-Dziedzice 29.08.2010 (3)

31. srpna 2010 v 11:27 | PetulQa(adminQa) |  Koncert


Termíny koncertů

30. srpna 2010 v 17:45 | PetulQa(adminQa) |  Ewa NovinQy
blend FW

CZ
31.8.2010-Chrudim
18.9.2010-Třinec
2.10.2010 - Beroun
15.10.2010 - Příbram
16.10.2010-Hodonín
12.11.2010 - Krnov

PL
5.9.2010 - Bydgoscz
6.9.2010 - Lodz
10.9.2010 - Warszawa
11.9.2010 - Opole

Ewa Farna reportáž se SÁZAVAFESTU

30. srpna 2010 v 17:38 | PetulQa(adminQa) |  EF videjQa

Ewa Farna Czechowice-Dziedzice 29.08.2010

30. srpna 2010 v 17:27 | PetulQa(adminQa) |  Koncert


Bydgoszcz Hit Festiwal: wybrano Polski i Zagraniczny Hit Lata

30. srpna 2010 v 11:03 | PetulQa(adminQa) |  Aktualnosci
Zakończył się Bydgoszcz Hit Festiwal. Zagranicznym Hitem Lata 2010 została piosenka "Helele"
www.petule951.blog.cz

duńskiego zespołu Safri Duo, a Polskim utwór "Volveremos" grupy Vover. Gośćmi specjalnymi festiwalu byli: Sophie Ellis Bextor, Alexandra Burke, Katerina, Junior Caldera, Edyta Górniak,
Ewa Farna oraz Feel.
Podczas Hit Festiwal w dwóch konkursach o tytuł Polski Hit Lata 2010 i Zagraniczny Hit Lata 2010 walczyło w sumie 30 wykonawców.

W konkursie na najlepszy polski hit lata udział wzięli: Video, Magda Femme i Iwona Węgrowska, Szymon Wydra, Kalwi&Remi, Kasia Cerekwicka, Mrozu, Paweł Stasiak, Wet Fingers, Five Colors, ROAN, The Pupils, Robert M, Volver, Candy Girl oraz IRA.

O tytuł Zagraniczny Hit Lata 2010 rywalizowali: Julissa Veloz, Tom Boxer, Lou Bega, Part Six, Pauline, Flanders, Safura, Dan Balan, Saint Lu, Velvet, Carina Dahl, Wildboyz Feat. Ameerah, Locnville, Sabrina Washingtton i Safri Duo.

Wyboru piosenek dokonała Rada Programowa festiwalu w składzie: Rafał Rastawicki - przewodniczący, Marcin Bachara - v-ce przewodniczący, a także Igor Nurczyński, Karolina Przygoda, Olgierd Wojtkowiak oraz Edyta Zakrzewska.

Dzień zagraniczny

30. srpna 2010 v 11:01 | PetulQa(adminQa) |  Aktualnosci
Koncert,
Drugiego dnia imprezy organizatorzy zapraszają festiwalową publiczność oraz widzów na spotkanie
www.petule951.blog.cz

z zagranicznymi gwiazdami muzyki popularnej. O tytuł zagranicznego hitu lata ubiegają się m.in.: utwór "Chica Bomb" byłego członka zespołu O-Zone Dana Bălana, "Screw" szwedzkiej wokalistki Carina Dahl, "Time" włoskiej formacji Flanders, "Sun in my pocket" południowo-afrykańskiego duetu Locnville, "Sweet like cola" znanego z przeboju "Mambo No. 5" Lou Begi czy "I'm in love" niemieckiego boysbandu Part Six. Ponadto w Hali "Łuczniczka" wystąpią szwedzka piosenkarka Pauline, Brytyjka Sabrina Washington, duński zespół Safri Duo, azerska wokalistka i saksofonistka Safura oraz Amerykanka Julissa Veloz. Gwiazdami wieczoru będą: Edyta Górniak, Ewa Farna - laureatka ubiegłorocznego festiwalu, Sophie Ellis Bextor z Wielkiej Brytanii i francuski DJ Junior Caldera.

Bydgoszcz Hit Festiwal - dzisiaj druga część imprezy! Wystąpią Edyta Górniak i Sophie Ellis Bextor

30. srpna 2010 v 10:59 | PetulQa(adminQa) |  Aktualnosci
Bydgoszcz Hit Festiwal 2010

Zwycięzcą pierwszego dnia Bydgoszcz Hit Festival 2010 został utwór "Volveremos" zespołu Volver.

O tytuł najlepszej polskiej piosenki rywalizowały grupy tj. Video, Magda Femme i Iwona Węgrowska, Szymon Wydra, Kalwi&Remi, Kasia Cerekwicka, Mrozu, Paweł Stasiak, Wet Fingers, Five Colors, ROAN, The Pupils, Robert M, Volver, Candy Girl, IRA. Goścmi specjalnymi pierwszego dnia imprezy byli: zespół Feel, Alexandra Burke, Ewa Farna oraz Katerine.

To jednak nie koniec zabawy - już dzisiaj o godz. 20 rozpocznie się druga cześć koncertu! Usłyszymy: Julissa Veloz, Tom Boxer, Lou Bega, Part Six, Pauline, Flanders, Safura, Dan Balan, Saint Lu, Velvet, Carina Dahl, Wildboyz Feat. Ameerah, Locnville, Sabrina Washingtton, Safri Duo. Będą oni walczyć o statuetkę "Zagranicznego Hitu Lata 2010"

BYDGOSZCZ HIT FESTIWAL 2010 (5)

30. srpna 2010 v 10:35 | PetulQa(adminQa) |  Galeria

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
(A69)


BYDGOSZCZ HIT FESTIWAL 2010 (4)

29. srpna 2010 v 20:00 | PetulQa(adminQa) |  Galeria
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BYDGOSZCZ HIT FESTIWAL 2010 (3)

29. srpna 2010 v 19:59 | PetulQa(adminQa) |  Galeria

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dobré ráno z Brna bude pro školáky. Přijde i Ewa Farna

29. srpna 2010 v 19:55 | PetulQa(adminQa) |  Ewa NovinQy
BRNO Než děti z Brna poprvé usednou do školních lavic, mohou si ještě užít natáčení s Ewou Farnou, kameramany, maskérkami nebo režisérem. Brněnské studio České televize totiž připraví na první zářijový den pro nejmenší speciální díl Dobrého rána.
"Byli bychom rádi, kdyby se děti zúčastnily živého natáčení pořadu Dobré ráno před školou. Bude se odehrávat na Jakubském náměstí, před sídlem České televize," vysvětlil dramaturg pořadu Jan Mitáček. Podle něj tak budou moci všichni návštěvníci nahlédnout do televizního zákulisí.
Tvůrci na náměstí chystají zábavný a soutěžní program, který odstartuje jednu minutu před šestou hodinou ráno. "Kromě moderátorů Honzy Musila a Moniky Brindzákové uvidí děti i vystoupení Ewy Farné nebo moderátora pořadu Za školu Ondřeje Havlíka a jeho skupiny Mako!Mako," popsal Mitáček.
Právě v soutěžích Za školu nebo Věříš si? získají výherci herní konzole i sladké odměny. "A ten, kdo nás natočí při tvorbě, sestříhá video a vyvěsí ho na server YouTube. com, může vyhrát videokameru," doplnil Mitáček.
Výtvarnice Iva Smutná naučí děti originálně zabalit učebnice a sešity. Jak vyrobit dokonalou, zdravou svačinku, zase poradí výživová specialistka Veronika Březková. Pořad, který skončí o půl deváté, bude režírovat Jan Varvarovský. "Všichni účastníci se sejdou na náměstí až ráno, bez přípravy a zkoušek. Určitě to bude adrenalinová záležitost, ale těším se na ni," vysvětlil režisér Varvarovský.
***
FAKTA Dobré ráno před školou Jakubské náměstí, Brno 5.59-8.25 Vystoupí: Ewa Farna, skupina Mako!Mako Soutěže: Za školu, Věříš si? Moderátoři: Monika Brindzáková a Honza Musil Vstup je zdarma

BYDGOSZCZ HIT FESTIWAL 2010 (2)

29. srpna 2010 v 12:55 | PetulQa(adminQa) |  Galeria

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com