Říjen 2010

!STĚHUJI SE!

23. října 2010 v 12:38 | ♥PetulQa♥ |  PetulQy kecy

Ahoj Tenhle blog se přesouwá sem

http://our-best-celebrites.blog.cz/

Beru si sebou náwštěwnost a zapsané Affíky w kontrole!Z blogu NIC Mazat nebudu.. Je to tu pořád protože na nowém blogu není wše..!  DĚKUJI ZA POCHOPENÍ WAŠE PETULQa

http://our-best-celebrites.blog.cz/

http://our-best-celebrites.blog.cz/

http://our-best-celebrites.blog.cz/

http://our-best-celebrites.blog.cz/

http://our-best-celebrites.blog.cz/


Musiq1 Awards rozdané: Večer Inekafe!

22. října 2010 v 15:28 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy

Druhý ročník odovzdávania cien hudobnej televízie Musiq1 sa včera večer konal v bratislavskom klube Loft za moderátorského sprievodu Matúša Krnčoka.

From Our Hands
včera 15:28 - BRATISLAVA
Na televíznej obrazovke si všetko podstatné z tohto večera budete môcť pozrieť v piatok 22.10.2010 o 22.10 hod., no my vám už teraz najzaujímavejšie momenty prinášame aspoň v písomnej a fotografickej podobe. V skratke by sa dalo povedať, že večer patril kapele Inekafe. Tá tento rok oznámila svoj návrat na scénu, v lete odohrala koncerty na troch veľkých českých a slovenských festivaloch a na január budúceho roka zorganizovala turné.
A tak je jasné, že jej fanúšikovia sú v ošiali. Mrkvu, to je ocenenie pre víťazov, dopriali svojim miláčikom vo všetkých kategóriách, v ktorých boli nominovaní. Vratko Rohoň a jeho kolegovia ďakovali hneď trikrát a zvíťazili v kategórii Skupina, Live a Skladba s piesňou Mojich 15 rockov. Speváčkou roka sa stala česká interpretka Ewa Farna, ktorá porazila Anetu Langerovú a Janu Kirschner. Jediná slovenská nominantka však na slávnostnom odovzdávaní zaspievala s kapelou. A pre 5. mesiac tehotenstva to bolo jedno z najočakávanejších vystúpení večera. Napriek požehnanému stavu si Jana pódium stále užíva a opäť predviedla svoje obľúbené tanečné kreácie. Zaobľujúce sa bruško speváčka šikovne zamaskovala šatami, takže fotografi a kameramani ho doslova museli hľadať. Po trojnásobnom úspechu Inekafe druhý z vrcholov večera.

Ewa Farna: Preniknúť medzi Bílú či Vondráčkovú je veľká drina

22. října 2010 v 15:14 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy

Mladá česká speváčka Ewa Farna pred pár dňami zvíťazila v rámci cien slovenskej hudobnej televízie musiq1. Ceny doposiaľ zbierala v troch krajinách - ktoré sú pre ňu najvýznamnejšie?

Česká speváčka Ewa Farna na cenách hudobnej televízie musiq1.
Česká speváčka Ewa Farna na cenách hudobnej televízie musiq1.
"Najviac ocenení som dostala asi v Poľsku. V Česku funguje základňa ľudí ako je pani Vondráčková, pani Bílá a je veľmi ťažké dostať sa medzi nich, byť slávicou a podobne - takže každá cena v Česku je pre mňa veľký úspech," vysvetlila Farna. Záhadou pre ňu zostáva, ako sa jej vlastne podarilo už druhý rok po sebe obhájiť prvenstvo v ženskej speváckej kategórii - tento rok porazila napríklad aj Janu Kirschner.
"Hráme na Slovensku málo, možno až na pár festivalových koncertov v lete. Tiež neposkytujem často rozhovory, promo na Slovensku nie je silné. Napriek tomu mu tu mám fanúšikovskú základňu. Predpokladám, že to je práve jej zásluha, že som znovu uspela," uviedla Farna, ktorá v budúcnosti plánuje na východ od rieky Moravy hrávať častejšie.
"Na Slovensku máme v pláne druhú časť turné, ktoré sme odohrali v Česku. Nepôjde o také veľké priestory. Treba ísť na to opatrnejšie," doplnila osemnásťročná speváčka.

Zhrzená Ewa Farna přestala komunikovat se světem

22. října 2010 v 14:56 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy

„Z krásného přátelství vznikla láska,“ popisovala kdysi začátek vztahu s Marcusem Ewa.

"Z krásného přátelství vznikla láska," popisovala kdysi začátek vztahu s Marcusem Ewa.

Nedávno prosáklo na povrch, že záletný milenec a přísavka na úspěšných ženách a dívkách Marcus Tran (25) podvádí svou oficiální přítelkyni Ewu Farnou (17) s moderátorkou VIP zpráv Martinou Gavriely (32). Tato kauza má však další vývoj - Ewa se úplně zatvrdila a zrušila všechny své naplánované akce!


Ewa Farna - Friends For Change!

22. října 2010 v 14:44 | ♥PetulQa♥ |  Wideo


Módní policie: Tepláková Dara není sexy!

21. října 2010 v 6:47 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy

Slavný hudební kanál MTV poprvé zahrnul do udělování cen EMAs i Česko se Slovenskem. V pětici

www.petule951.blog.cz
 nominovaných byly i sedmnáctiletá Ewa Farna a o osm let starší Aneta Langerová. Ani jedna vítězství nedosáhla, ale obě jistě řešily modýlek pro tuhle událost, která si nepotrpí na konvenčnost s elegancí, ale o to víc miluje nevázanost, originalitu a styl. Aneta si na MTV nezvykle odhalila nohy, Ewa se stala sexy vampem a Dara Rolins, která s Karlem Gottem ocenění EMAs předávala, zvolila street style. Oblékla extravagantní, na šňůrku uvázané a na boky spadlé široké tepláky kontrastně doplněné kratinkou a útlou koženou bundičkou. Outfit byl stylově bezchybný, ale na erotické přitažlivosti jí nepřidal. A jako slon v porcelánu poněkud působil i Mistr Gott, jenž kýženou ležérnost vyřešil světlými, do pasu staromilsky vytaženými džínsy.

Nárůst sebevražedných a sebedestruktivních tendencí na Lince bezpečí

21. října 2010 v 6:44 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy

Ewa Farna, sedmnáctiletá nadějná zpěvačka, podporuje Linku bezpečí. Linka je v provozu už 16 let

www.petule951.blog.cz
 a za tu dobu na ní zavolalo přes 8 miliónů nešťastných dětí.
    Sama Ewa k tomu říká, že i ona si někdy není jistá, ale je důležité mít se komu svěřit, s kým se poradit
. A kvůli těmto chvílím je tady Linka bezpečí. Nejčastějšími volajícími jsou teenageři, především dívky, ve věku 14 let. Alarmující je až dvojnásobný nárůst problémů s šikanou, týráním, zneužíváním a sebepoškozujícími a sebevražednými tendencemi. K zachování této pomoci i v příštím roce potřebuje Linka získat finanční
 prostředky. Proto pořádá II. ročník Benefičníhokoncertu
, při kterém mohou diváci zasílat dárcovské SMS. Na koncertě vystoupí spolu s Ewou také Pavel Šporcl, skupina Čechomor, beatboxer Nasty, Miro Žbirka a další. Za pomyslný moderátorský pult se postaví Saša Rašilov. Přímý přenos vysílá 28. října od 21 hodin první program České televize
 a Český rozhlas 2 ? Praha. Minulý ročník sledovalo přes 500 tisíc diváků a vynesl 3,65 miliónů korun. Podaří se Ewě překonat tato čísla?
DMS LINKABEZPECI na číslo 87777
(cena jedné DMS je 30 Kč)

Nikdo není dokonalý - speciál (8)

20. října 2010 v 19:59 | ♥PetulQa♥ |  EF videjQa


Screenshot z videa Ewa Farna - Nikdo není dokonalý 19.10.2010

20. října 2010 v 19:46 | ♥PetulQa♥ |  photenQy EF

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comWÍCE NA CELÉM ČLÁNKU


Making of CD Ewakuacja

20. října 2010 v 19:43 | ♥PetulQa♥ |  Galeria

imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.com  imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com


click to comment


Ewa Farna: Vyčaruje si nového kluka?

20. října 2010 v 19:41 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy
Zpěvačka Ewa Farna pokřtila kouzelníkovi Pavlu Kožíškovi jeho DVD a možná si od samotného mága přála nového kluka. O toho původního ji totiž připravila moderátorka Martina Gavriely.
S kytaristou skupiny Embassy Marcusem Tranem se Farna ještě v létě vodila za ruku v zákulisí rockového festivalu Benátská noc. O pár měsíců později je ale lásky konec. Gavriely se s Marcusem údajně potkala v jednom pražském nočním klubu a přeskočila jiskra.
A asi to ani není žádné překvapení. Gavriely má za sebou několik bouřlivých milostných románků, zejména s hokejisty a dalšími sportovci a o Marcusovi se v kuloárech šušká, že těžko odolává ženskému půvabu. Své o tom může vyprávět zpěvačka Olga Lounová, která s Marcusem prožila pár rušných let.

Aneta Langerová a Farna: Na cenách MTV ostrouhaly

20. října 2010 v 19:40 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy


Zpěvačka Aneta Langerová s Ewou Farnou nepřesvědčily o tom, že by se jedna či druhá měly stát historicky první držitelkou hudební ceny MTV pro nejlepšího českého, nebo slovenského umělce. Přestože se ve společnosti Marka Ztraceného a Rytmuse dostaly do pětice nominovaných, Karel Gott s Darou Rolins nakonec vyhlásili úplně jiného vítěze.
Tím se stala kapela Charlie Straight, která tak jen pokračuje ve svém rozletu, který se projevil už na letošním předávání domácích cen Anděl.

Ewa Farna trumfla Gotta

20. října 2010 v 19:39 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy

Ewě Farne se daří. Její videoklip Cicho vidělo na youtube už skoro sedm milionů lidí, o čemž se většině hvězd českého showbyznysu včetně Karla Gotta může nechat jen zdát.

Druhému trumfu mladé Vendryňanky předcházely stovky dohadů v internetových diskuzích. Týkaly se Ewiny písničky Kdo dá víc, která je téměř totožná se songem od Hannah Montany alias Miley Cyrus - Kiss it Goodbye. Jedni tvrdili, že ji okopírovala Montana, druzí, že Farna, protože fakt, že by zahraniční star převzala něco od nás, se jim zdál nemožný.
Skutečnost je taková, že práva na hit opravdu koupili producenti Miley, což je u nás považováno za obrovský úspěch. 
V poslední době Ewa Farna nazpívala s Janem Bendigem ústřední píseň Stejný cíl mám dál k hudebnímu filmu Camp Rock 2 a pracuje na roli v teenagerské komedii. Nedávno se v obchodech prodávaly školní potřeby ze série S Ewou do školy.
(A69)

Ewa Farna szykuje "EWAkuację"

20. října 2010 v 19:36 | ♥PetulQa♥ |  Aktualnosci
Ewa Farna przygotowuje nową płytę. W naszym serwisie możecie obejrzeć zdjęcia 17-latki z sesj
www.petule951.blog.cz

i na okładkę krążka, który będzie zatytułowany "EWAkuacja".

Przypomnijmy, że młoda wokalistka wygrała kiedyś odcinek "Szansy na sukces" z piosenkami Jacka Cygana, a w finale programu zaśpiewała w duecie z Ryszardem Rynkowskim. Naprawdę głośno natomiast zrobiło się o Ewie w Polsce po tym, jak pojawiły się plotki, że może zastąpić Dodę w zespole Virgin.

Niespełna dwa lata po nagranym po polsku debiucie, wiosną 2009, wydano w Polsce polskojęzyczną wersję drugiego albumu Ewy, zatytułowaną "Cicho". Trafił na niego cover przeboju Urszuli "Dmuchawce, latawce, wiatr". Krążek uhonorowano Superjedynką podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009. Na festiwalu Sopot Hit Festiwal 2009, piosenka "Cicho" zdobyła tytuł "Polski Hit Lata 2009". Ewę nominowano również do MTV Europe Music Awards 2009 w kategorii "Najlepszy Polski Artysta".

Zobacz zdjęcia z okładkowej sesji!

Ewa Farna podczas sesji na okładkę swojej nowej płyty "EWAkuacja" (fot. BE&W)


Teleráno-O MTV

19. října 2010 v 9:03 | ♥PetulQa♥ |  EF videjQa
avatar
Teleráno na Markíze byla zmínka o cenách MTV v Praze z 14. října, byly tam i ukázky z cen, párkrát se tam objevila Ewa...
Zhlédnout to můžete
(Druhý blok, čas cca 3:40 - 6:40)


II. Benefiční koncert Linky bezpečí aneb Ewa má problém

19. října 2010 v 8:24 | ♥PetulQa♥ |  Ewa NovinQy
II. Benefiční koncert Linky bezpečí - Foto:  www.linkabezpeci.cz
Linka bezpečí 116 111 už 16 let pomáhá zdarma 24 hodin denně. Pomáhá dětem a dospívajícím řešit těžké životní situace ...
Slouží ale především těm, kteří si nevědí rady se svými problémy, cítí se ohroženi a z nejrůznějších důvodů se nechtějí nebo nemohou svěřit někomu ze svého okolí. Přesto však potřebují pochopení, podporu, důvěru a zároveň kvalifikovanou radu a pomoc nejen v jejich obtížných životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech. 
Sdružení je akreditováno v rámci systému sociálně - právní ochrany dětí v České republice a současně je členem celosvětové asociace dětských linek důvěry - Child Helpline International
V posledních letech je na Lince bezpečí registrováno ročně 250 až 270 tisíc dovolání dětí. Prohlubuje se ale závažnost jejich problémů a každý den řeší konzultanti v nepřetržitém provozu na 350 tematických hovorů. Hlavními problémy dětí jsou už několik let láska a partnerství, rodinné a nebo vrstevnické vztahy. Nejčastěji se na Linku bezpečí obrací 14leté děti, většinou dívky.

Benefiční koncert Linky bezpečí, který se koná 28. října 2010 v divadle Palace na Václavském náměstí v Praze, chce už podruhé upozornit veřejnost na tuto problematiku. Patronkou letošního koncertu je mladá populární zpěvačka Ewa FARNA. Koncert živě přenáší Český rozhlas 2 - Praha (i ČT 1). Na tomto benefičním koncertě vystoupí společně s Ewou Farnou její hosté - skupina Čechomor, Miroslav Žbirka, skupina Beatboxer Nasty a houslista Pavel Šporcl. 
Nezapomeňte si 28. října 2010 naladit Český rozhlas 2 - Praha. Přímý přenos začíná od 21:00 hodiny.

Hodonín 16.10.2010

18. října 2010 v 19:32 | ♥PetulQa♥ |  Koncerty 2010